Collaborative and Real-time Applications in ASP.NET Core

25 жовтня, 2018, Київ

Мова: Англійська

Dino Esposito

Діно Еспозіто


Автор багатьох популярних книг в ASP.NET, зокрема "Architecting Applications for the Enterprise" за участю MVP Андреа Сальтарелло в 2015 році і "Modern Web Development" в 2016 році і "Programming ASP.NET Core" в роботах за 2017 рік. Діно працює на посаді CTO в компанії Crionet, яка спеціалізується на веб та мобільних рішеннях для світу професійного спорту.

ПРО ТРЕНІНГ:

У той час як світ, як і раніше заповнений додатками на Web Forms, перехід до моделі програмування MVC стає все більш і більш популярним, чи є то написання серверної частини на ASP.NET або клієнтської частини на будь-якому з Javascript фреймворків. У цьому контексті ASP.NET Core просто вказує на очевидне і додає більше деталей. ASP.NET Core - це ідеальний вибір, набагато кращий, ніж будь-який Web-API минулого (для створення HTTP-серверів), ASP.NET Core є крос-платформним і досить атомарним, щоб отримати необхідну продуктивність поверх багатої інфраструктури, такої як .NET Framework Core. Даний тренінг передбачає, що ви вже володієте практичними знаннями ASP.NET MVC і .NET Core і плануєте створення основних функцій в додатках реального часу та в додатках спільної розробки, де користувачі працюють у додатку 24/7 і всі зміни відразу помітні всім зацікавленим користувачам. Це не магія, хоча і не чекайте, що за один день може бути створене таке складне програмне забезпечення. Цей трнінг про основи та базові механізми, такі як аутентифікація, ролі, push-повідомлення і кешування. Перша половина тренінгу буде проходити в форматі лекції про аутентифікацію в ядрі ASP.NET, конфігурацію та SignalR. У другій половині буде практика, спрямована на відпрацювання нових знань.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

Тренінг буде дуже корисний для наступних ролей:

  • Developers
  • Tech Leads
  • Architects

НА ЦЬОМУ ТРЕНІНГУ ВИ НАВЧИТЕСЯ:

  • Автентифікації користувачів на порталі
  • Використанню різних ролей і авторизації
  • Поділу програми на рівні для роботи з логікою і сховищем
  • Кешуванню і масштабованості
  • Використанню live оповіщеннь

КОНТАКТИ

Пишіть нам листи, ми любимо їх отримувати, а ще більше - відповідати на них! Не любите писати? Тоді просто зателефонуйте +38 066 9200839!


Місце проведення

Київ, офіс Sigma Software
(вулиця Ярославська 58, БЦ Астарта, 7 поверх)

Станція метро - Контрактова площа

Контакти

Загальні питання, інформаційне співробітництво і спонсорство info@dotnetfest.com
Реєстрація та оплата finance@dotnetfest.com
+38 066 9200839

Запросити рахунок для корпоративної участі

Запросити акти для бухгалтерії

Ми у соціальних мережах